KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16657203
nr 1665 7203
Gotthard Sandberg
(1890-1961), Sverige
Oljemålning, Kustparti. Signerad. Olja på pannå, 28x35 cm, yttermått inklusive ram: 39x46 cm
Gotthard Sandberg, svensk bildkonstnär född 1890, död 1961.
måndag 9 december 2024
kl 18:01:49
Gotthard Sandberg
Läs mer om Gotthard Sandberg